O nás  |  Záhradné chatky  |  Altánky a stavby  |  Sauny  |  Kúpacie kade  |  Materiály  |  Galéria  |  Cenník  |  Kontakt

Kúpacie kade

Kúpacie kade, sudové sauny, masívne dvere, altánky Trenčín - MALDRE s.r.o. / Fotogaléria

Drevené kúpacie kade


Kúpacie drevené kade sú vyrobené so špeciálneho dreveného profilu.


Profil je v strede vybavený perodrážkou pre lepšiu tesnosť kade. Kaďa môže byť vyrobená so smreku, červeného smreku alebo sibírskeho cédru. Základné rozmery sú priemer 1,6m , 1,8m ,2m a 2,3m. Všetky kade majú hĺbku 1m. Samozrejme je možná výroba atypických rozmerov. Na výber sú dve varianty piecok na ohrev. Vonkajšia a vnútorná pec . Kade je možné vybaviť pieskovou filtráciou, podvodným osvetlením.


Samozrejmosťou je prekrytie  kade ktoré môže byť drevené alebo plachtové. Samotné ohriatie vody trvá približne 3 až 4 hodiny. Na ohrev vplýva vonkajšia teplota, kvalita paliva a prekrytie kade.

Prvé napustenie kade musí byť pomalé. Teda cca 2cm hladiny za 8 hodín a po napustení je nutné aby bola voda v kadi stále napustená. V prípade že bude kaďa bez vody mohlo by dôjsť k zoschnutiu ktoré by mohlo kaďu nenávratne poškodiť


Drevené kade sú v rozmeroch :

Laminátové kúpacie kade

  

Telo kade je vyrobené s vrstveného laminátu v hrúbke 4 až 6mm v záhyboch aj viac. Laminát je podopieraný konštrukciou s nerezovej ocele.


Priestor medzi laminátom a vonkajším obkladom je vyplnený izoláciou. Laminátové kade sa vyrábajú v štyroch rozmeroch. Dve kade majú oválny tvar a rozmery 112 x 83 cm, 147 x 93 cm a hĺbky 1m , tieto dva rozmery sú prednostne na ochladzovanie ku saunám. Je možnosť ich vybaviť pieckou na ohrev vody ktorá sa inštaluje pod sedaciu časť kade. Ďalšie možnosti laminátových kadí sú priemery 193cm a 236cm.


Tieto dva modely sú kruhového tvaru a hĺbky 1m. Kaďu o priemere 193cm je možné vybaviť vnútornou alebo vonkajšou pieckou na ohrev vody. Ďalšie príslušenstvo ktoré je možné do kade namontovať je piesková filtrácia, podvodné osvetlenie, masážne trysky. Kaďu o priemere 236cm je možné vybaviť vnútornou pieckou alebo pieckou pod lavičkami kade.


Taktiež je možne domontovať pieskovú filtráciu, podvodné osvetlenie ,masážne trysky. V ponuke sú samozrejme aj prekrytia kadí originálne laminátové, plachtové prekrytie alebo drevený kryt.  Novinkou v našej ponuke je elektrický ohrev vody. Používa sa len ako udržiavanie teploty v kadi voda sa primárne ohrieva pieckou na tuhé palivo. Novinkou je možnosť výberu farieb laminátu v ponuke je ral 1014 krémový, ral 7001 šedý, ral 5015 modrý a ral 9010 biely.  

Priemer

1,6 m

3 – 6  osôb


1,8 m

4 – 7  osôb


2 m

6 – 10 osôb


2,5 m

12 – 14 osôb

Kúpacie kade, sudové sauny, masívne dvere, altánky Trenčín - MALDRE s.r.o. / Fotogaléria

Copyright © 2016 maldre.sk. Všetky práva vyhradené.

0911 725 763

maledrevostavby@gmail.com